polski

Drugi kwadrans za nami. Delikatnie lepsi byli gospodarze. Wykreowali kilka okazji strzeleckich, z których wykorzystali jedną. Goście szukali swoich szans po kontratakach, ale zabrakło im wykończenia. Po trzydziestu minutach Czerwono-Biało-Niebiescy prowadzili 1:0. W trzydziestej siódmej minucie pierwsza, ale wymuszona roszada dokonana przez Ange Postecoglou. Murawę opuścił kontuzjowany (kontuzja mięśniowa) Callum McGregor, a w jego miejsce pojawił się Oliver Abildgaard. Życzymy Szkotowi szybkiego powrotu do zdrowia. Pięć minut później miękkie dośrodkowanie Joty z lewej strony boiska. Do futbolówki dobiegł Kyogo Furuhashi, ale jego uderzenie głową poleciało nad poprzeczką bramki gospodarzy. Druga minuta doliczonego czasu gry i płaski strzał André Silvy z pola karnego gości. Piłkę, bez problemów, złapał Joe Hart. Sędzia Espen Eskås zakończył pierwszą połowę na Red Bull Arenie w Lipsku. Minimalnie lepsi byli gospodarze. Stworzyli kilkanaście sytuacji podbramkowych, z których wykorzystali jedną. Goście szukali swoich szans po szybkich atakach, ale zabrakło im wykończenia. Najlepszymi piłkarzami przed przerwą byli Christopher Nkunku i Jota. Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach Byki prowadziły 1:0 po bramce Christophera Nkunku z dwudziestej siódmej minuty. Jak zmienił się obraz tego pojedynku po przerwie?

szkocki gaelicki

Tha an dàrna cairteal na h-uarach air ar cùlaibh. Bha na h-aoighean beagan na b’ fheàrr. Chruthaich iad grunn chothroman seilg, agus ghabh iad brath air aon dhiubh. Choimhead na h-aoighean airson na cothroman aca às deidh na frith-bhuaidhean, ach cha robh iad gann de chrìochnachadh. Às deidh trithead mionaid, bha an Red-White-Blue air thoiseach 1-0. Aig trithead ’s an t-seachdamh mionaid a’ chiad tilgeadh air a sparradh le Ange Postecoglou. Dh’ fhàg an dochann (leòn fèithe) Callum McGregor an raon, is nochd Oliver Abildgaard na àite. Tha sinn a’ guidhe slànachadh luath don Albannach. Còig mionaidean às deidh sin crois bhog Jota bho thaobh clì an achaidh. Ràinig Kyogo Furuhashi am ball, ach chaidh a cheann thairis air bàr tadhal an luchd-aoigheachd. An dàrna mionaid de ùine a bharrachd agus peilear rèidh André Silva bho raon peanas an luchd-tadhail. Rug Joe Hart am ball gun duilgheadas sam bith. Chrìochnaich am Breitheamh Espen Eskås a’ chiad leth aig an Red Bull Arena ann an Leipzig. Bha an luchd-aoigheachd cho beag na b’ fheàrr. Chruthaich iad còrr air dusan suidheachadh gleidhidh, agus chleachd iad aon dhiubh. Choimhead na h-aoighean airson na cothroman aca às deidh ionnsaighean sgiobalta, ach cha robh na suathaidhean crìochnachaidh aca. B’ e Christopher Nkunku agus Jota na cluicheadairean a b’ fheàrr ron bhriseadh.Às deidh a’ chiad dà fhichead sa còig mionaidean, stiùir Byki 1-0 às deidh tadhal bho Christopher Nkunk anns an t-seachdamh mionaid air fhichead. Ciamar a tha ìomhaigh an duel seo air atharrachadh às deidh a’ bhriseadh?

PolskoAngielski.pl | Jak korzystać z tłumaczenia polski-szkocki gaelicki?

Upewnij się czy tłumaczony tekst jest zgodny z zasadami pisowni i gramatyki. Ważną rzeczą jest by użytkownicy systemu słownikowego PolskoAngielski.pl, robiąc tłumaczenie zwracali uwagę na to, że używane przez nich słowa i teksty są zapisywane anonimowo w bazie danych strony internetowej a następnie udostępniane innym użytkownikom strony. Dlatego prosimy by robiąc tłumaczenie zwrócić uwagę na ten punkt. Jeżeli użytkownik nie chce by jego tłumaczenia były udostępniane to prosimy o kontakt w tej sprawie na adres poczty elektronicznej →"Kontakt" Teksty zostaną usunięte w krótkim czasie.